760 citiri

Dinamo s-a intors duminica din Franta, iar antrenorul Dario Bonetti a anuntat ca are bagajele facute in cazul in care va fi demis.

Cu toate acestea, tehnicianul italian are incredere in actionarii lui Dinamo si spera sa fie pastrat.

"Noi, ca si antrenori suntem mereu cu bagajele facute, dar nu cred ca se va intampla. Trecutul e trecut, trebuie lasat in spate. Am cunoscut echipa, am avut destul timp la dispozitie si sunt sigur ca veti vedea in curand o schimbare la Dinamo", a declarat Dario Bonetti.

Sub comanda lui Dario Bonetti, Dinamo a disputat sapte meciuri, castigand doar doua dintre ele.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...