AS Metalul Criscior Brad a castigat intalnirea cu "lanterna" seriei a IV-a 4-1, la pauza 3-0

Duminica, 27 Martie 2016, ora 22:08
83 citiri
Jocul s-a disputat pe terenul II la Cetate, starea gazonului fiind de maidan, foarte proasta, dezavantajand ambele echipe.

Dorin Stroia

Antrenorul celor de la Criscior, Gavrila Florin, ne-a dezinformat in privinta jucatorului Chelbu Daniel privind absenta acestuia datorita cumului de cartonase, in cele din urma acesta a avut totusi drept de joc si a fost in primul 11 introdus pe teren. Jocul incepe si oaspetii se arunca in atac din primele minute. In min. 11 prima ocazie o are Crisciorul. Ces ...citește toată știrea