ATLETISM/CAMPIONATUL NAEsIONAL DE SENIORI, TINERET SI JUNIORI 1/Un start furat si un salt lansat

Luni, 26 Ianuarie 2015, ora 10:55
70 citiri
Atleta deveanca Florentina Marincu s-a impus la lungime si a fost eliminata din finala la 60 de metri in primul concurs in sala al anului.

Concurs cu bune si rele pentru atleta Florentina Marincu (foto, 18 ani)
, legitimata la Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva care sambata la Bacau a fost descalificata din finala cursei de viteza 60 metri a primei etape a Campionatului National rezervat seniorilor, tineretului si juniorilor 1 pentru ca a furat startul iar ieri s-a impus detasat in proba ...citește toată știrea