CS Hunedoara a pierdut amicalul cu U Cluj

Marti, 07 Februarie 2017, ora 22:06
55 citiri
Elevii lui Mircea Alic jr. au fost invinsi cu 0-2 pe terenul celor din Cluj. "Sepcile rosii" evoluand in liga a IV-a judeteana au marcat pe finalul ambelor reprize. Mercurean a ratat un penalti in minutul 2 trimitand mingea in bara. Partida s-a desfasurat in Parcul Sportiv "Iuliu Hateganu" din Cluj pe un teren sintetic in prezenta a 300 de suporteri. Golurile au fost inscrise de Brian Lemac in minutul 42 si Potcoava in ultimul minut de joc. Urmatorul joc al clujenilor va fi pe 18 februarie pe ...citește toată știrea