Fetele de la FC Hunedoara, debut cu dreptul in campionat

Marti, 29 Septembrie 2015, ora 05:06
28 citiri
Echipa feminina a clubului FC Hunedoara a obtinut o victorie, scor 4-2 (1-0), impotriva echipei Ladies Tg. Mures, in prima etapa a Ligii I, seria Vest. Trupa pregatita de Alina Moraru a facut spectacol, conducand cu 2-0 la pauza si revenind dupa ce a fost egalata, cu doua reusite spectaculoase inscrise de capitanul Denisa Predoi.

Denisa Predoi, capitan cu valoare

La capatul primului sfert de ora, alb-albastrele au deschis scorul, Paula Muntean inscriind in poarta goala, dupa o pasa a Denisei ...citește toată știrea