Liga a IV-a, etapa a VI-a: Liderul pierde primele puncte din campionat

Marti, 06 Octombrie 2015, ora 05:08
101 citiri
Cu maximum de puncte dupa primele cinci etape, Soimul Baita a ratat sansa de a obtine a sasea victorie consecutiva, in prelungirile meciului din deplasare, cu Hercules Lupeni. Trupa lui Dan Voicu a obtinut un rezultat de egalitate, scor 3-3, desi era condusa cu 3-1, cu opt minute inainte de final.

"Duble" pentru Filip si Pisoiu

Parcursul pefect al liderului Ligii a IV-a, Soimul Baita, a fost pus pentru prima data in pericol in duelul de la Lupeni, dupa nici un sfert de ora de joc, cand Andrei ...citește toată știrea