Dinamo nu este interesata de Stanca

Vineri, 13 Iunie 2008, ora 18:51
457 citiri

Cristi Borcea, presedintele executiv al lui Dinamo, a anuntat vineri prinintermediul site-ului oficial al clubului ca ros-albii nu sunt interesati de portarul Stanca.

"Nu ne intereseaza Stanca! Nu intram in competitie cu niciun club pentru acest transfer dintr-un singur motiv: nu ne intereseaza! Le-am comunicat si celor de la Pandurii Tg. Jiu ca Stanca nu se afla pe lista de achizitii a clubului nostru", a tinut sa precizeze oficialul dinamovist.

Portarul Razvan Stanca a declarat in cursul zilei de vineri ca a fost contactat de Cristi Borcea pentru un eventual transfer la "caini".

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...