Dinamo, interesata de Reghecampf

Luni, 14 Aprilie 2008, ora 20:34
2274 citiri

Ocupanta locului 5 in clasamentul Ligii I, Dinamo, este interesata de achizitionarea fostului stelist Laurentiu Reghecampf.

Reghecampf (33 de ani) se afla in ultimul an de contract cu formatia germana Alemannia Aachen si ar veni la Dinamo din postura de jucator liber de contract.

In cariera sa, Reghecampf a evoluat pentru VSE St. Polen (Austria), Otelul Targoviste, Steaua Bucuresti, Litex Lovech, Energie Cottbus si Alemannia Aachen.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...