Antrenorul lui Dinamo a rabufnit: "O rusine!"

Vineri, 13 Septembrie 2013, ora 23:12

Antrenorul celor de la Dinamo, Gigi Multescu, a rabufnit dupa meciul pierdut la Targu Jiu.

Tehnicianul a acuzat in termeni duri arbitrajul lui Istvan Kovacs, despre care a spus ca a fuierat doar in avantajul gazdelor in partea secunda.

"Arbitrajul a fost o rusine, s-a schimbat radical dupa pauza! Conducatorii de-aici urlau la arbitru la pauza, n-ati vazut? Ma mir ca a cazut prada acestei presiuni, la cata experienta are", a spus Multescu la DigiSport.

Dinamo, invinsa de Pandurii la Targu Jiu (Video)

Dinamo a pierdut meciul cu Pandurii Targu Jiu, scor 1-2, bucurestenii avand avantaj pe tabela pana in minutul 70.