Dinamo a remizat cu FC Snagov, intr-un meci amical

Miercuri, 03 Septembrie 2008, ora 20:40
1011 citiri

Intr-un meci amical programat la Saftica, Dinamo si FC Snagov au terminat la egalitate, scor 2-2 (0-1).

Ambele goluri ale gruparii din Soseaua Stefan cel Mare au fost reusite de Adrian Cristea.

Mircea Rednic a folosit urmatorii jucatori: Dolha - Blay, Goian, Julio Cesar, Pulhac - Ze Kalanga, Diakite, Adrian Cristea, Bostina - Miranda, Marius Alexe. Au mai intrat Vranjkovic, Campos, Felix Awoa, Izvoranu, Grigore si Vasiljevic.

Andrei Cristea, Thiago, Danciulescu si Mitea nu au putut fi folositi de antrenorul Mircea Rednic din cauza accidentarilor.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...