Reactia eroului negativ al lui Targu Mures, in meciul cu Dinamo: Nu m-a certat nimeni

Duminica, 10 August 2014, ora 08:08
2714 citiri

Ousmane N'Doye, jucatorul celor de la ASA Targu Mures, a fost personajul negativ al meciului Dinamo - ASA, terminat cu scorul de 1-1 sambata seara, dupa ce mijlocasul a ratat un penalti si apoi a fost eliminat de pe teren.

N'Doye, fost jucator important la Dinamo, a ratat un penalti in minutul 30, pentru ca mai apoi, el sa fie eliminat in minutul 64, dupa ce a vazut al doilea cartonas galben.

El a declarat dupa meci ca nu este afectat de cele intamplate: "Nu s-a intamplat nimic cu mine, asta e fotbalul. A fost un meci foarte frumos, fiecare echipa a meritat victoria, bravo. Nu m-a certat nimeni, nu sunt primul jucator care rateaza penalti. Mergem acasa si gata.", spunea jucatorul la capatul meciului, pentru Look TV.

Dinamo a fost condusa de Targu Mures inca din minutul 10, dupa un gol al lui Gabi Muresan. Trupa din Bucuresti a egalat printr-un autogol, dupa ce Balaur a deviat in poarta centrarea lui Filip, in minutul 45.

D.A.

Grindeanu, avertisment pentru Piedone: ”Votanţii de stânga, într-o proporţie covârşitoare, merg către candidatul nostru”
Prim-vicepreşedintele PSD, Sorin Grindeanu, a declarat, miercuri, 24 aprilie, că soluţia pe care PSD a adoptat-o, de a candida Gabriela Firea, le dă o anumită siguranţă că votanţii de...
Răspunsul lui Piedone pentru Ciolacu: ”Mă duc în prăpastie”. Primarul Sectorului 5 acuză un blat la București
Cristian Popescu Piedone a exclus o retragere din cursa pentru Primăria Capitalei, după o solicitare făcută în acest sens de președintele PSD. Marcel Ciolacu i-a sugerat lui Piedone să își...
#reactie erou negativ targu mures, #declaratii n doye targu mures, #dinamo asa declaratii n doye , #stiri Dinamo