Campioana Ligii 1 a remizat cu Lokeren

Sambata, 09 Iulie 2011, ora 20:50
602 citiri

Otelul Galati a incheiat la egalitate, scor 1-1, meciul amical disputat cu formatia belgiana KSC Lokeren.

Formatia care a incheiat sezonul precedent pe locul 5 in Belgia a deschis scorul dupa noua minute, prin Taravel.

Galatenii au restabilit egalitatea la patru minute de la reluarea reprizei secunde, printr-un gol senzational inscris de Pena.

Otelul Galati a inceput meciul cu Grahovac, Rapa, Sarghi, Costin, Salageanu, Iorga, Progni, Giurgiu, Antal, Paraschiv, Chavez.

In repriza secunda au mai intrat Abraham, Skubici, Ljubinkovici, Benga, Neagu, Bus si Ibeh.