Ziare.com

Europa League: Programul turului doi preliminar

Vineri, 08 Iulie 2011, ora 10:47

   

Europa League: Programul turului doi preliminar
Iata care sunt meciurile ce se vor disputa in turul doi preliminar al Europa League:

Metalurgist Rustavi (Georgia) - Irtysh Pavlodar (Kazahstan)

Suduva Marijampole (Lituania) - Elfsborg (Suedia)

Metalurg Skopje (Macedonia) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria)

Sant Julia (Andorra) - Bnei Yehuda (Israel)

Zeljeznicar (Bosnia-Hertegovina) - Sheriff Tiraspol (Moldova)

KuPS (Finlanda) - GAZ METAN MEDIAS (ROMANIA)

Minsk (Belarus) - Gaziantepsor (Turcia)

Iskra-Stal (Moldova) - Varazdin (Croatia)

Tauras Taurage (Lituania) - ADO Den Haag (Olanda)

Glentoran (Irlanda de Nord) - Vorskla Poltava (Ucraina)

Juvenes/Dogana (San Marino) - Rabotnicki (Macedonia)

Orebro (Suedia) - Sarajevo (Bosnia-Hertegovina)

Crusaders (Irlanda de Nord) - Fulhan (Anglia)

Llanelli (Tara Galilor) - Dinamo Tbilisi (Georgia)

Floriana (Malta) - AEK Larnaca (Cipru)

Shakhtsyor Salihorsk (Belarus) - Ventspils (Letonia)

Flamurtari (Albania) - Jablonec (Cehia)

KR Reykjavik (Islanda) - Zilina (Slovenia)

Valerenga (Norvegia) - Mika (Armenia)

Olimpija Ljubljana (Slovenia) - Bohemians (Irlanda)

Domzale (Slovenia) - Split (Croatia)

Differfange (Luxemburg) - Levadia Talin (Estonia)

Tirana (Albania) - Spartak Trnava (Slovenia)

Ferencvaros (Ungaria) - Aalesund (Norvegia)

Metalurgs Liepajas (Letonia) - Red Bull Salzburg (Austria)

Rad (Serbia) - Olympiakos Volou (Grecia)

The New Saints (Tara Galilor) - Midtjylland (Danemarca)

Kecskemet (Ungaria) - Aktobe (Kazahstan)

Hacken (Suedia) - Honka (Finlanda)

Anorthosis (Cipru) - Gagra (Georgia)

Vaduz (Liechtestein) - Vojvodina (Serbia)

Rudar Pljevlja (Muntenegru) - Austria Viena (Austria)

Slask Wroclaw (Polonia) - Dundee United (Scotia)

Shakhter Karagandy (Kazahstan) - St Patrick's Athletic (Irlanda)

EB/Streymur (Insulele Feroe) - Qarabag (Azerbaijan)

FH (Islanda) - Nacional (Portugalia)

Paks (Ungaria) - Tromso (Norvegia)

TPS (Finlanda) - Westerlo (Belgia)

Maccabi Tel Aviv (Israel) - Khazar Lankaran (Azerbaijan)

Vllaznia Shkoder (Albania) - Tun (Elvetia)

Prima mansa se va disputa pe 14 iulie, urmand ca returul sa aiba loc pe 21 iulie.

I.G.

Sursa: Ziare.com

Articol citit de 1125 ori

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Nu exista comentarii postate de utilizatori.


Platforma pentru solutionarea online a litigiilor