FC Botosani a suferit prima infrangere in Antalya

Sambata, 08 Februarie 2014, ora 00:20
65 citiri
FC Botosani a pierdut partida amicala disputat miercuri dupa-amiaza impotriva cehilor de la Vysocina Jihlava cu scorul de 0-2.

Cehii au deschis scorul in minutul 2 prin mijlocasul Karol Karlik, in urma unui corner, iar in minutul 13 au reusit sa marcheze golul doi prin atacantul Muris Mesanovic, dupa o actiune individuala a acestuia.

FC Botosani a inceput meciul cu Lazar - Patache, I. Ursu, Tincu, Acsinte - Ghinga, Vasvari - Codoban, Vertelis, Fulop - Carjan, iar pe parcursul meciului a ...citește toată știrea