Prima victorie a lui Ciobotariu, pe banca lui FC Vaslui

Duminica, 13 Octombrie 2013, ora 09:17
2220 citiri

Liviu Ciobotariu, noul antrenor anuntat la FC Vaslui, a debutat cu o victorie pe banca moldavilor, intr-un meci amical disputat de acestia, in pauza competitionala datorata meciurilor echipei nationale.

Astfel, Vaslui a invins pe Viitorul Barlad cu 2-0, ambele goluri ale echipei de Liga I fiind semnate de slovenul Lovrecic, in minutele 1 si 25.

Noul antrenor, fost manager si jucator la Dinamo Bucuresti, va debuta oficial la Vaslui vinerea viitoare, in jocul cu Corona Brasov, de la ora 19.45, in etapa cu numarul 11 din prima liga.

In runda precedenta, Vaslui a pierdut cu 1-0 in fata campioanei Steaua.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#ciobotariu victorie la debut vaslui, #nou antrenor vaslui ciobotariu, #debut victorie ciobotariu vaslui , #stiri FC Vaslui