Juniorii A de la FC Zalau, la al treilea succes consecutiv

Marti, 20 Octombrie 2009, ora 14:17
210 citiri
Etapa a VII-a a Campionatului National de juniori republicani a programat duminica si derby-ul judetean dintre FC Zalau si FC Silvania. La juniorii A, echipa pregatita de Dan Lucaciu a dispus cu scorul de 6 - 1 de simleuani, dupa ce la pauza conduceau cu scorul de 3 - 1. Zalauanii au deschis scorul inca din minutul patru, prin Sergiu Pop, iar cinci minute mai tarziu, Paul Chis a majorat avantajul gazdelor. In minutul 29, Cosmin Antal a redus din handicap cu un gol de senzatie de la aproximativ ...citește toată știrea