Infrangere la scor de tenis pentru FCSB

Sambata, 16 Noiembrie 2019, ora 16:00
11488 citiri

Chindia Targoviste a invins-o pe FCSB cu scorul de 6-3 (3-0), sambata, la Baza Sportiva FCSB din Bucuresti, intr-un meci amical, potrivit paginii de Facbook a clubului din Capitala.

Pentru echipa antrenata de Viorel Moldovan au marcat Andrei Burlacu (2 goluri), Andrei Dumiter (2), Andrei Serban si Franck Yameogo, in timp ce Ioan Hora, Harlem Gnohere si Marko Momcilovic au inscris golurile vicecampionilor.

Jocul a fost impartit in doua reprize a cate 60 de minute, Bogdan Vintila si Viorel Moldovan ruland toti jucatorii pe care i-au avut la dispozitie in aceasta pauza competitionala prilejuita de meciurile echipelor nationale.

Ciucă, la 20 de ani de la intrarea României în NATO: ”Aceste două decenii au fost cea mai bună perioadă din istoria noastră”
Preşedintele Senatului, Nicolae Ciucă, afirmă vineri, la 20 de ani de la admiterea României în NATO, că aceste două decenii au reprezentat cea mai bună perioadă din istoria noastră, pe...
Ciolacu: Apartenenţa României la NATO reprezintă o garanţie de securitate pentru ţara noastră. Vom continua să fim un actor influent şi constructiv FOTO/VIDEO
Marcel Ciolacu, premierul României afirmă, la 20 de ani de la aderarea României la NATO, că apartenenţa României la Organizația Nord Atlantică reprezintă o garanţie de securitate pentru...