FCSB, invinsa de echipa lui Razvan Lucescu

Luni, 09 Iulie 2018, ora 22:03
4452 citiri

FCSB a fost invinsa in meciul amical cu PAOK Salonic disputat in cantonamentul din Olanda, scor 1-2.

Grecii au deschis scorul in minutul 5, prin Vieirinha, dupa o mare gafa a portarului Vlada, iar in minutul 10 El Kaddouri a facut 2-0.

FCSB a redus din diferenta in minutul 47, prin Dennis Man, care a profitat de o pasa gresita in jumatatea adversa.

In aceasta vara, FCSB a mai remizat, scor 1-1, cu Club Brugge si Ajax Amsterdam.

Gruparea lui Nicolae Dica va disputa urmatorul meci amical vineri, de la ora 19:00, impotriva formatiei Al Gharafa din Qatar.

Primul meci oficial al ros-albastrilor din acest sezon va avea loc sambata, 21 iulie, in deplasare la Astra Giurgiu, in prima etapa a Ligii 1.

C.S.

Cât plătește ministrul Finanțelor pentru curentul electric: ”Nu ştiu de ce a fost o factură destul de mare”
Ministrul Finanţelor, Marcel Boloş, a declarat joi, 28 martie, că ultima factură de energie electrică pe care a plătit-o a fost ”destul de mare”, ținând cont că nu este un mare...
Ministrul Agriculturii le ia apărarea crescătorilor: "Eu nu cred că fermierii români vopsesc puii. Cel mai mare export de carne de pui în Franţa se face din România"
Ministrul Agriculturii şi Dezvoltării Rurale Florin Barbu a precizat că el nu crede că „fermierii români vopsesc puii”. Declarațiile vin în contextul în care fostul președinte al...