Infrangere la scor de tenis pentru FCSB

Sambata, 16 Noiembrie 2019, ora 16:00

Chindia Targoviste a invins-o pe FCSB cu scorul de 6-3 (3-0), sambata, la Baza Sportiva FCSB din Bucuresti, intr-un meci amical, potrivit paginii de Facbook a clubului din Capitala.

Pentru echipa antrenata de Viorel Moldovan au marcat Andrei Burlacu (2 goluri), Andrei Dumiter (2), Andrei Serban si Franck Yameogo, in timp ce Ioan Hora, Harlem Gnohere si Marko Momcilovic au inscris golurile vicecampionilor.

Jocul a fost impartit in doua reprize a cate 60 de minute, Bogdan Vintila si Viorel Moldovan ruland toti jucatorii pe care i-au avut la dispozitie in aceasta pauza competitionala prilejuita de meciurile echipelor nationale.