Cu fata la alegatori: Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală. Sociolog: Se vor faulta unul pe celălalt

Meci de cosmar facut de Florin Andone cu Real Madrid

Luni, 21 August 2017, ora 07:32
5904 citiri

Florin Andone a ratat din toate pozitiile in intalnirea pe care echipa sa, Deportivo La Coruna, a disputat-o duminica seara, pe teren propriu, cu Real Madrid, in prima etapa a noului sezon din Primera Division.

0-3 a fost scorul intalnirii in care atacantul roman a irosit o lovitura de la 11 metri, plus alte doua ocazii singur cu portarul advers.

Atacantul in varsta de 24 de ani a ratat doua ocazii uriase in startul meciului, la scorul de 0-0.

Mai intai, in minutul 6, Andone a trecut de Nacho si a ramas singur cu Navas, insa sutul sau la coltul lung a fost respins de goalkeeperul madrilean.

Apoi, doua minute mai tarziu, internationalul roman a ramas singur cu portarul costarican, dar a sutat slab si Navas a respins cu piciorul.

Cu doua minute inainte de finalul partidei, cand scorul era deja 0-3, Andone a avut sansa de a-si trece numele pe tabela de marcaj dintr-o lovitura de la 11 metri, pe care a trimis-o insa pe langa poarta.

Vezi si:

• Golurile intalnirii de pe stadionul El Riazor au fost marcate de Gareth Bale (min.20), Casemiro (min.27) si Toni Kroos (min.62).

Dragoș Pîslaru, co-președinte REPER, despre schimbarea lui Cîrstoiu cu Firea și Burduja: "Mafia patronată de comasaţi şi-a arătat faţa"
    Copreşedintele partidului REPER, Dragoş Pîslaru, a declarat că, prin retragerea candidaturii medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei de către coaliţie, „mafia patronată de...
    Ciucă: Sebastian Burduja va convinge "un segment de electoral nehotărât" în cursa pentru Primăria Capitalei
    Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a declarat, marţi, 23 aprilie, că Sebastian Burduja, candidatul liberal pentru Primăria Capitalei, este opţiunea care dă speranţe celor care nu s-au...
    #Andone ratari Real Madrid, #Andone Deportivo Real Madrid , #Deportivo la Coruna