Florin Andone a marcat in meciul cu Real Madrid (Video)

Miercuri, 26 Aprilie 2017, ora 23:47
7748 citiri

Florin Andone, atacantul roman al celor de la Deportivo La Coruna a inscris in meciul disputat de echipa sa impotriva lui Real Madrid.

Internationalul "tricolor" a punctat in minutul 35 al partidei, reducand din diferenta pentru Deportivo dupa ce Realul marcase de doua ori pana in acel moment.

Reusita lui Andone a fost una simpla, el punand latul la un balon sutat defectuos de Kakuta.

Romanul nu a facut insa diferenta, Madridul reusind inca un gol pana la pauza, Vazquez fiind cel care a dus scorul la 4-1.

In cele din urma, Real Madrid a castigat partida cu 6-2.

Kelemen Hunor, atac la PSD și PNL: "Cu chiu cu vai, au găsit un candidat comun şi acum îl abandonează. O bâlbâială politică de neiertat"
Retragerea candidatului coaliţiei PSD - PNL pentru Primăria Capitalei reprezintă o "bâlbâială politică de neiertat", consideră Kelemen Hunor, preşedintele UDMR. "Este o situaţie din...
Justificarea la care nimeni nu se aștepta: ”Desemnarea lui Cîrstoiu, legată de tendința de a visa”
Senatorul PSD Vasile Dîncu a declarat că renunţarea la varianta unui candidat comun PSD-PNL la Primăria Capitalei şi susţinerea unui candidat propriu denotă ”mai multă flexibilitate”....
#Andone gol Real Madrid, #Andone Deportivo Real Madrid, #Florin Andone gol Real Madrid , #goluri