Florin Andone a marcat doua goluri pentru Galatasaray. Primul e de pus in rama (Video)

Vineri, 18 Octombrie 2019, ora 21:21

Atacantul roman Florin Andone a marcat primele goluri in tricoul lui Galatasaray Istanbul.

Titularizat in partida cu Sivasspor din campionatul Turciei, Andone a marcat primele doua goluri ale meciului.

Primul, reusit in minutul 21, a fost o adevarata reusita, dupa o cursa de senzatie de la centrul terenului.

Apoi, in minutul 42, Andone a executat o lovitura de la 11 metri si a dus scorul la 2-0.

Amintim ca Florin Andone a fost imprumutat de Galatasaray de la Brighton & Hove pentru un sezon.