Rezultatele 1 - 10 din 10

Articole despre "alexandru palma karateka"

05 Noiembrie 2014 - Vranceanul Alexandru Palma a luat bronzul la "Europene"

Karateka vrancean Alexandru Palma (sportiv legitimat la clubul Stiinta Bacau) a cucerit medalia de argint la Campionatul European de karate Wado Kai, intrecere care a ajuns la editia cu numarul 42 si

05 Noiembrie 2013 - Vranceanul Alexandru Palma a luat bronzul la "Europene"

Karateka vrancean Alexandru Palma (sportiv legitimat la clubul Stiinta Bacau) a cucerit medalia de bronz la Campionatul European de karate Wado Kai, intrecere care a ajuns la editia cu numprul 41 si

04 Martie 2013 - Medalie de aur pentru karateka Alexandru Palma

Karateka vrancean Alexandru Palma a obtinut medalia de aur si titlul national la Campionatul National de karate SKDUN, intrecere care s-a desfasurat sambata la Bucuresti.

06 Noiembrie 2012 - Karateka Alexandru Palma: vicecampion european la Wado-Ryu Wadokai

Karateka vrancean Alexandru Palma a obtinut doua medalii de argint la editia din acest an a Campiona tului European de karate Wado-Ryu Wadokai, competitie care s-a desfasurat in week-end la St.

15 Octombrie 2012 - Alexandru Palma, campion mondial la karate

Karateka vrancean Alexandru Palma a obtinut ieri medalia de aur la editia din acest an a Campionatului Mondial de karate SKDUN, competitie care s-a desfasurat la Bollate (Italia).

10 Octombrie 2011 - Alexandru Palma - dublu campion mondial la karate SKDUN

Karateka pancean Alexandru Palma (legitimat la Clubul Sportiv Unirea Focsani) a dat lovitura la Campionatul Mondial de karate SKDUN, competitie care s-a incheiat aseara la Halle (Germania) si la care

20 Septembrie 2011 - Alexandru Palma - locul I la Cupa Camponilor Europeni

Karateka Alexandru Palma, de la Clubul Sportiv Unirea Focsani s-a clasat pe locul I la Cupa Campionilor Europeni, competitie care s-a desfasurat la Cluj Napoca si la care au participat 520 de

20 Septembrie 2011 - Alexandru Palma - locul I la Cupa Campionilor Europeni

05 Aprilie 2011 - Trei medalii de aur pentru karateka Alexandru Palma

Karateka vranceni au dat din nou lovitura la Campionatul European de karate SKDUN, desfasurat in week-end la Eger (Ungaria), dar si la cealalta competitie organizata in paralel, Cupa Europeana Kohai,