Catalin Voicu, doar locul 5 la Campionatul National

Sambata, 07 Iulie 2012, ora 05:05
239 citiri
Stadionul "Dinamo" din Capitala gazduieste Campionatul National de Atletism rezervat seniorilor. Competitia, care a debutat joi seara, a adus si o prima medalie pentru delegatia vranceana prezenta la start. Nicoleta Daniela Coman (Liceul cu Program Sportiv Focsani - antrenor Gicu Alexandrescu) s-a clasat pe locul 3 in proba de 3000 metri obstacole si a cucerit medalia de bronz.

In cadrul probei de 400 metri, Vlad Dulcescu (Clubul Sportiv Unirea Focsani) s-a clasat pe locul 11, iar aseara, ...citește toată știrea