Complexul Suceava: CSU Suceava - CSM Focsani 27-25

Joi, 13 Octombrie 2016, ora 07:02
56 citiri
CSM Focsani a ramas fara victorie in fata lui CSU Suceava si dupa partida de miercuri seara, disputata in Sala Sporturilor din Botosani, in etapa a 8-a a Ligii Nationale de handbal masculin. Vrincenii isi doreau sa rupa acest veritabil complex, confirmat si in partidele amicale din vara, cistigate de trupa suceveana.

Prima repriza a fost una echilibrata, nici una dintre cele doua formatii nereusind sa se desprinda. La pauza scorul a fost 13-13. Sucevenii au inceput mai bine repriza secunda si ...citește toată știrea