Alegria si FC Marasesti, primele doua semifinaliste la Cupa Firmelor

Duminica, 05 Februarie 2017, ora 17:26
26 citiri
Sambata au avut loc primele partide ale sferturilor de finala de la Cupa Firmelor. Alegria a reusit sa se califice fara emotii in semifinale dupa ce a trecut cu 10-2 de Lautarii.

Claudiu Ionescu, cu trei goluri, George Duca si Remus Popa cu cate o dubla au decis partida inca din prima repriza. Golurile de consolare ale Lautarilor au fost marcate de Ionut Istrate. Echipa patronata de omul de afaceri Constantin Nistoroiu ajunge astfel in careul de asi si asteapta tragerea la sorti pentru a-si ...citește toată știrea