Arbitraj penibil, doar un punct dupa ce au ratat si un penalty

Miercuri, 11 Aprilie 2018, ora 11:07
79 citiri
Echipa de fotbal CSM Focsani 2007 a obtinut un punct din deplasarea de la Radauti. Focsanenii au condus cu 1-0 dupa golul marcat de Budeanu in minutul 15 si au jucat in superioritate numerica dupa eliminarea lui Daniel Balan in prima repriza. La pauza, gazdele au pus presiune foarte mare pe arbitrul din Botosani, reprosandu-i eliminarea antrenorului jucator. Au urmat o repriza de cascadorii rasului, in care centralul botosanean a gresit apropae la fiecare faza. Mai intai l-a eliminat eronat pe ...citește toată știrea