Atat de aproape!CSM 2007 Focsani - Dinamo Bucuresti 26-27 (12-13), in liga nationala de handbal masculin

Sambata, 25 Martie 2017, ora 18:15
22 citiri
Echipa de handbal masculin CSM 2007 Focsani a fost foarte aproape de un rezultat pozitiv in partida in care a intalnit liderul clasamentului, Dinamo Bucuresti . Focsanenii au condus pe tabela, la mijlocul primei reprize, dar bucurestenii au intrat cu un avans de un gol la pauza. Dinamo s-a distantat in actul secund chiar la cinci goluri, iar conturile pareau incheiate. CSM 2007 Focsani a revenit insa si a egalat scorul pe tabela. A avut apoi ocazia sa obtina chiar un rezultat favorabil, ...citește toată știrea