Finantele au castigat derby-ul la Cupa Fair-Play

Duminica, 07 Februarie 2016, ora 21:10
38 citiri
Sambata, la Sala Polivalenta din Focsani, au avut loc doua partide la Cupa Fair-Play pentru old-boys. Intrecerea este destinata jucatorilor de peste 40 de ani (nascuti 1976) si este organizata de Comisia de Fotbal in sala din cadrul Asociatiei Judetene de Fotbal Vrancea, conduse de Jani Oltianu.

Derby-ul dintre Finante si Politia s-a terminat cu victoria primei echipei cu scorul de 2-1. Dubla lui Militaru din prima repriza a decis meciul. Politistii au marcat prin Bercaru cu cinci minute ...citește toată știrea