Handbal, Liga Nationala - Duminica incepem play-out-ul la Fagaras!

Vineri, 13 Aprilie 2018, ora 09:37
37 citiri
Formatia CSM Focsani 2007: Marocico, Tevzadze - Mocanu - 1 gol, Rotaru - 1, Esutu - 1, Sladic - 3, Patru - 3, Hagiu - 3, Gramatic, Popovici, Rata - 2, Ragea - 1, Moisa - 2, Eros - 1, Miroiu, Nastasie - 2.

CSM Focsani 2007 a jucat ca la carte 35 de minute la Turda, ieri, in partida disputata in compania ocupantei locului al doilea si semifinalistei Cupei EHF, Portaissa. Au urmat 25 de minute in care, dupa 11-11 la pauza s-a ajuns un 27-20 la final! In prima repriza, puternica formatie a ...citește toată știrea