HC Dobrogea Sud - CSM Focsani: 31-25 (16-12) in etapa 19 a ligii nationale masculine de handbal

Sambata, 17 Februarie 2018, ora 05:08
31 citiri
Echipa CSM Focsani 2007 a tinut pasul cu valorosul sau adversar,HC Dobrogea Sud Constanta, numai pana aproape de finalul primei reprize ,respectiv pana in minutul 25.

In minutul 25 ,focsanenii conduceau cu 11-10.Pana la finalul primei reprize insa constantenii s-au distantat la patru goluri, iar la pauza scorul era 16-12. In cea de-a doua repriza a meciului ,HC Dobrogea Sud Constanta,a avut la un moment dat si un plus de noua goluri, 28-19.Spre finalul meciului CSM Focsani 2007, a reusit sa ...citește toată știrea