La un pas de surpriza in Cupa Romaniei

Joi, 07 Decembrie 2017, ora 14:08
54 citiri
Echipa de handbal CSM Focsani 2007 a pierdut la mare lupta meciul din cadrul Cupei Romaniei disputat miercuri seara la Turda. Focsanenii au reusit in repriza a doua sa revina pe tabela de marcaj si sa se apropie la un singur gol de Potaissa Turda, in ultimul minut de joc. Gazdele au tremurat serios la ultimul atac, atunci cand o eventuala ratare le-ar fi dat sansa focsanenilor sa egaleze. Arbitrii partidei au acordat insa o aruncare de la sapte metri pentru gazde, care s-au impus cu 31-29. ...citește toată știrea