MOZAIC STIRI ECONOMICE: Moti si Keseru, decisivi

Sambata, 08 Decembrie 2018, ora 08:08
50 citiri
Fotbalistii Cosmin Moti si Claudiu Keseru au inscris golurile echipei Ludogoret Razgrad la meciul castigat, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, in fata formatiei Slavia Sofia, in etapa a XIX-a a campionatului Bulgariei

Moti a deschis scorul in minutul 38, iar Keseru a inscris din penalty, in minutul 55. Cei doi jucatori romani au evoluat pe toata durata partidei. Moti a primit un cartonas galben, in minutul 33. Ludogoret Razgrad este lider in clasament, cu 48 de puncte, cu sase mai ...citește toată știrea