National Golesti, invingatoare in deplasare

Duminica, 19 Martie 2017, ora 17:51
22 citiri
Sambata a avut loc prima partida din returul Superligii Altdorf Tehnik. Partida Vointa Slobozia Ciorasti - National Golesti a fost una dinamica, in care invingatoarea a fost decisa abia dupa cele sapte minute de prelungire acordate de brigada de arbitri.

Golestenii au condus cu 2-0 dupa un autogol si reusita lui Ciprian Dumitriu. Gazdele au revenit insa in actul secund si au marcat prin Manaila. Apoi, portarul Irimia a avut cateva interventii spectaculoase si a pastrat avantajul de partea ...citește toată știrea