Claudiu Keseru, din nou decisiv pentru formatia sa Ludogorets

de Dan Alexandru
Duminica, 04 Martie 2018, ora 13:19

Ludogorets Razgrad a castigat un nou meci in campionatul Bulgariei, iar Claudiu Keseru a marcat singurul gol al victoriei in fata echipei Septemvri Sofia.

A fost 1-0 pentru cei de la Razgrad, in etapa cu numarul 23 din Bulgaria, iar golul a venit in minutul 94, din penalti.

Keseru a fost rezerva, dar a intrat pe parcurs in minutul 55 pe teren, primind si un galben in minutul 79.

Cosmin Moti a fost doar pe banca de rezerve la Ludogorets. In acest sezon, Keseru a marcat de 14 ori in cele 19 partide jucate.

Ludogorets ramane lidera Bulgariei cu 57 de puncte, urmata de TSKA Sofia cu 51 de lungimi.