Claudiu Keseru, din nou decisiv pentru formatia sa Ludogorets

Duminica, 04 Martie 2018, ora 13:19
2511 citiri

Ludogorets Razgrad a castigat un nou meci in campionatul Bulgariei, iar Claudiu Keseru a marcat singurul gol al victoriei in fata echipei Septemvri Sofia.

A fost 1-0 pentru cei de la Razgrad, in etapa cu numarul 23 din Bulgaria, iar golul a venit in minutul 94, din penalti.

Keseru a fost rezerva, dar a intrat pe parcurs in minutul 55 pe teren, primind si un galben in minutul 79.

Cosmin Moti a fost doar pe banca de rezerve la Ludogorets. In acest sezon, Keseru a marcat de 14 ori in cele 19 partide jucate.

Ludogorets ramane lidera Bulgariei cu 57 de puncte, urmata de TSKA Sofia cu 51 de lungimi.

Gabriela Firea, acuzată că joacă ”la două capete”. Candidat AUR: ”Nu se decide dacă îşi doreşte să fie primar sau europarlamentar”
Mihai Enache, candidatul AUR la Primăria Capitalei, îi cere Gabrielei Firea să oprească jocul politic "la două capete" şi să se retragă de pe lista PSD - PNL pentru alegerile...
Mai mult de jumătate dintre români votează la europarlamentare cu candidatul preferat la primărie. Ce procente ar putea obține partidele SONDAJ
PSD este creditat cu 28,4% din intenţiile de vot la alegerile pentru consiliile locale, PNL cu 26,7%, AUR cu 14,4%, conform unui sondaj realizat de INSCOP la comanda News.ro, în luna aprilie,...
#Keseru gol decisiv Ludogorets, #golul victoriei Keseru Ludogorets, #Keseru gol victorie minut 94 Bulgaria , #stiri fotbal