Dubla superba pentru Claudiu Keseru in Bulgaria (Video)

Duminica, 01 Aprilie 2018, ora 13:36
2257 citiri

Atacantul roman Claudiu Keseru de la Ludogorets Razgrad este intr-o forma deosebita si acest lucru s-a vazut si la inceputul play-off-ului bulgar.

Romanul, fost atacant la Steaua, a marcat doua goluri in partida cu Vereya, in prima etapa din play-off-ul campionatului de la sud de Dunare.

El a marcat pentru 1-0 in minutul 40, din penaltiul pe care l-a obtinut tot el, apoi in minutul 72 a dus scorul la 3-0 dupa o lovitura libera splendid executata:

Razgrad a castigat cu 5-0 jocul si este lidera Bulgariei cu 69 de puncte, 3 peste TSKA Sofia, ambele avand 27 de jocuri disputate.

Gabriela Firea iese în stradă. Candidata PSD la Primăria Capitalei vrea întâlniri directe cu electoratul
Gabriela Firea, candidatul PSD la Primăria Capitalei, nu va sta la birou în timpul campaniei electorale. Firea a declarat miercuri, 24 aprilie, că îşi va axa campania în primul rând pe...
Lider PNL inculpat pentru corupție și-a depus candidatura la locale: ”Intru în competiţie bărbăteşte, deschis şi asumat”
Preşedintele PNL Prahova, Iulian Dumitrescu, inculpat pentru corupţie şi cu interdicţia de a exercita funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Prahova, şi-a depus miercuri, 24 aprilie,...
#Keseru dubla splendida Bulgaria Video, #gol din lovitura libera Keseru, #Keseru mare forma Bulgaria Ludogorets , #stiri fotbal