Fratele lui N'Doye, erou intr-un meci amical halucinant. Ce scor arata tabela la final

Duminica, 23 Februarie 2014, ora 19:55
2352 citiri

Rusii de la Lokomotiv Moscova au desfiintat trupa norvegiana Stromsgodset, nimeni alta decat campioana "Tarii Fiordurilor", intr-un meci amical la care, in minutul 73, scorul arata un neverosimil 10-0.

Dame N'Doye, fratele lui Ousmane, cel care a jucat in Romania la Dinamo sau FC Vaslui, a marcat de numai putin de 5 ori.

Partida s-a terminat 15-0, dupa ce la pauza tabela arata deja 5-0, cu golurile marcate de Pavlyuchenko (6', 28', 35'), Samedov (penalti - 16') si Boussoufa (25').

Dupa pauza, Dame N'Doye a punctat de cinci ori, Grigorjev de patru ori, pentru ca la final Miranchuk sa incheie tabela pentru un 15-0 nemaivazut.

Intr-un alt amical jucat sambata, Stromsgodset a pierdut cu TSKA Moscova, dar doar cu 3-0.

Fenomene fără precedent în istoria alegerilor. Politolog: „Vom vedea niște scoruri foarte interesante"
Se anunță o prezență-record la alegerile europarlamentare, programate pentru 9 iunie 2024. Fenomenul a fost explicat de către politologul Andrei Țăranu, într-un interviu pentru Ziare.com....
Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
#scor halucinant intr un meci amical, #fratele lui ndoye erou intr un, #scor 15 0 moscova campioana norvegiei , #stiri fotbal