Gol marcat de Cosmin Moti in campionatul din Bulgaria, pentru Ludogorets (Video)

Duminica, 18 Septembrie 2016, ora 08:22
2260 citiri

Fundasul roman Cosmin Moti a marcat pentru echipa sa Ludogorets Razgrad in etapa curenta a campionatului de fotbal din Bulgaria.

Golul a fost marcat in meciul castigat cu scorul de 3-1 pe teren propriu in fata echipei Slavia Sofia.

Moti a deschis scorul in minutul 12, din penalti, celelalte goluri ale campioanei de la sud de Dunare fiind reusite de Wanderson (44) si Jonathan Cafu (76). Pentru oaspeti a punctat Stefan Velkov (60).

Cosmin Moti a marcat primul sau gol in actuala editie de campionat, dupa ce a inscris de doua ori in preliminariile Ligii Campionilor.

Moti a fost titular si integralist la gazde, primind si un galben in minutul 67. Keseru a inceput si el meciul ca titular, dar a fost schimbat in minutul 70 cu Cafu.

Levski Sofia este lider, cu 17 puncte, urmata de FC Dunav Ruse, 16 p (6 j), Ludogorets Razgrad, 13 p (6 j) etc.

Ciolacu nu-l lasă pe Robert Negoiță să intre în cursa pentru Capitală: "E candidat la Sectorul 3 și lucrurile așa vor rămâne"
Premierul Marcel Ciolacu a declarat vineri, 19 aprilie, că a discutat cu liderul PNL, Nicolae Ciucă, şi au ajuns la concluzia că Robert Negoiţă este un candidat foarte bun al alianţei PSD -...
Verdictul lui Ciolacu în privința medicului Cîrstoiu: ”Nu poate merge înainte ca fiind candidat al coaliției”
Premierul Marcel Ciolacu a delcarat, vineri, că până când doctorul Cîrstoiu nu va explica toate aspectele apărute în spaţiul public, dânsul nu poate merge înainte ca fiind candidat al...
#Moti gol marcat Ludogorets Video, #Video gol marcat de Cosmin Moti, #Moti marcheaza gol Bulgaria Ludogorets , #stiri fotbal