Ludogorets, in mare criza. Keseru a ratat un penalti si bulgarii au mai bifat o infrangere (Video)

Duminica, 05 August 2018, ora 12:31
2318 citiri

Dupa eliminarea din preliminariile Champions League, lucrurile merg din rau in mai rau pentru trupa romanilor Keseru, Moti si Grigore, Ludogorets Razgrad.

Sambata, gruparea in alb si verde a fost invinsa pe teren propriu, scor 0-1, de echipa Lokomotiv Plovdiv, in runda cu numarul 3 din Bulgaria.

Singurul gol a fost inscris de Mihajlevici, in minutul 86, asta dupa ce romanul Claudiu Keseru a ratat un penalti la 0-0, in minutul 48, dupa cum puteti urmari VIDEO pe acest link.

Moti si Keseru a fost integralisti la gazde, primul primind un cartonas galben in minutul 34.

Dragos Grigore nu a fost inclus in lot.

Echipa din Razgrad, campioana en-titre a Bulgariei, e pe abia pe 7 in clasament, cu doar 4 puncte in 3 etape.

In aceasta saptamana, echipa cu 3 romani a fost eliminata din turul II preliminar Champions League de maghiarii de la Videoton.

Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
Ciolacu nu-l lasă pe Robert Negoiță să intre în cursa pentru Capitală: "E candidat la Sectorul 3 și lucrurile așa vor rămâne"
Premierul Marcel Ciolacu a declarat vineri, 19 aprilie, că a discutat cu liderul PNL, Nicolae Ciucă, şi au ajuns la concluzia că Robert Negoiţă este un candidat foarte bun al alianţei PSD -...
#Keseru video ratare penalti Ludogorets, #Ludogorets in mare criza Bulgaria nou , #stiri fotbal