Un atacant roman din Italia este in mare forma. Gol marcat in prima etapa a sezonului (Video)

Duminica, 28 August 2016, ora 14:45
5109 citiri

Atacantul roman George Puscas a marcat in chiar prima etapa a ligii secunde din Italia, Serie B.

Fostul jucator de la Inter si Bari este legitimat acum la Benevento si a marcat un gol in meciul castigat de echipa sa cu Spal, scor 2-0.

Introdus pe teren in minutul 71, Puscas a marcat la 9 minute doar, stabilind scorul final la 2-0.

A fost al doilea meci pentru Puscas la Benevento, primul fiind in Cupa Italiei cu Salernitana, cand a jucat 68 de minute.

Inter l-a imprumutat in acest sezon pe Puscas la Benevento, dupa ce sezonul trecut romanul a stat la Bari.

Internaționalul român din Italia, atacat de presa din peninsulă. Speranța este în noul antrenor
Presa din Italia a luat în discuție situația echipei de Serie B Bari care suferă extrem de mult la capitolul ofensivă. Atacanții au fost criticați de jurnaliști iar românul George...
Vizita președintele României, Klaus Iohannis, în Coreea de Sud. Vor fi semnate colaborări pe apărare și energie nucleară
Preşedintele Klaus Iohannis va efectua, săptămâna viitoare, de luni până miercuri, o vizită oficială în Republica Coreea, la invitaţia omologului său, Yoon Suk Yeol, informează...
#Puscas gol marcat Italia, #puscas, #gol marcat prima etapa Puscas, #Video Puscas gol Italia Benevento , #stiri fotbal