Un fotbalist roman a inscris un gol senzational in Serie A

Duminica, 02 Octombrie 2016, ora 18:29
4707 citiri

Un fotbalist roman a reusit ceea ce poate fi fara probleme golul etapei in Serie A.

Adrian Stoian a inscris pentru Crotone in deplasarea de la Cagliari dupa ce a transformat o lovitura libera de la aproximativ 30 de metri.

Introdus in teren in ultimul sfert de ora de joc, romanul in varsta de 25 de ani si-a trecut numele pe tabela de marcaj in prelungirile partidei.

El a sutat de la aproape 30 de metri, iar portarul advers, iesit dintre buturi in anticiparea unei centrari, a fost surprins si nu a mai putut interveni.

Din pacate pentru echipa sa, golul lui Stoian nu a schimbat soarta partidei, Cagliari conducand deja cu 2-0 si obtinand pana la urma cele 3 puncte.

Accesati acest link pentru a vedea golul inscris de Adrian Stoian

Gabriela Firea iese în stradă. Candidata PSD la Primăria Capitalei vrea întâlniri directe cu electoratul
Gabriela Firea, candidatul PSD la Primăria Capitalei, nu va sta la birou în timpul campaniei electorale. Firea a declarat miercuri, 24 aprilie, că îşi va axa campania în primul rând pe...
Lider PNL inculpat pentru corupție și-a depus candidatura la locale: ”Intru în competiţie bărbăteşte, deschis şi asumat”
Preşedintele PNL Prahova, Iulian Dumitrescu, inculpat pentru corupţie şi cu interdicţia de a exercita funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Prahova, şi-a depus miercuri, 24 aprilie,...
#Stoian gol Crotone, #Stoian gol Cagliari Crotone, #fotbalist roman gol Serie A , #stiri fotbal