Tamas, titular la primul joc pentru Doncaster. Cum s-a facut remarcat

Sambata, 18 Ianuarie 2014, ora 20:13
2911 citiri

Gabi Tamas a evoluat titular in chiar prima sa partida pentru noua sa echipa, Doncaster, trupa aflata pe locul 22 in liga secunda engleza.

A fost un debut fericit pentru roman, intrucat Doncaster a dispus cu 3-0 de Wigan, fosta echipa de Premier League.

Doncaster a deschis scorul in minutul 7, prin Brown, Coppinger a facut 2-0 in minutul 52, iar acelasi Brown a facut "dubla", din penalti, 17 minute mai tarziu.

Gabi Tamas a luat un galben in minutul 44.

Ce echipa a avut Doncaster: Turnbull - Tamas, Husband, Meite, Khumalo - Keegan, Forrester, Wellens, Duffy - C. Brown, Coppinger.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#gabi tamas titular prim meci doncaster, #tamas titular meci doncaster debut, #meci doncaster tamas galben , #stiri Gabriel Tamas