Otelul Galati, infrangere la scor in prima etapa a noului sezon al Ligii a II-a de fotbal. Care promovare?

Sursa: Adevarul
Sambata, 29 August 2015, ora 18:59
141 citiri
Visurile de promovare nu se prea potrivesc cu realitatea. Echipa de fotbal Otelul Galati a pierdut, scor 3-0, partida sustinuta sambata, in deplasare, cu FC Academica Clinceni, in prima etapa din Liga II.
Soarta partidei s-a decis inca din prima repriza, cand gazdele au marcat de doua ori, prin Antohi (min. 18) si Neagu (min. 40, din 11 metri). Al treilea gol al gazdelor a venit in minutul 4 al prelungirilor partidei.
Otelul Galati (antrenor Daniel Florea), a aliniat urmatoarea echipa: Grecu - ...citește toată știrea