Antrenorul Ewald Lienen s-a declarat multumit de primul amical disputat de Otelul in Spania/ "Am jucat bine si am dominat"

Sursa: Viata Libera Galati
Joi, 30 Ianuarie 2014, ora 00:02
105 citiri
Otelul se afla de joi in cantonamentul din Spania, iar miercuri a disputat si prima partida amicala din 2014.

Galatenii au remizat, scor 3-3, cu Videoton, formatia de pe locul doi din Ungaria, dupa ce au condus cu 2-0 si 3-2. Antrenorul Ewald Lienen s-a declarat multumit de joc, mai ales ca elevii sai au dominat partida. Singura nemultumire a lui Lienen la acest meci a fost faptul ca echipa sa a primit gol in minutele de prelungire, asa cum s-a intamplat si in campionat la meciurile cu ...