Handbal/ CSU Danubius, una calda, alta rece

Sursa: Viata Libera Galati
Duminica, 21 Februarie 2016, ora 16:18
42 citiri
Fetele de la CSU Danubius au sustinut meciul etapei a 15-a din esalonul secund de handbal, in deplasare, la Piatra Neamt, incheiat cu victoria galatencelor, scor 25-20 (11-11). Galatencele aflate pe locul al doilea in clasament (37 de puncte, inaintea meciului) au intalnit tanara echipa Femina, locul patru (30 puncte), si chiar daca situatia valorica era in favoarea celor de la CSU, prima repriza s-a desfasurat sub semnul echilibrului. Dupa pauza, elevele antrenorului Valeriu Costea au evoluat ...