Handbalistii de la CSU Danubius au fost gata gata sa-i incurce pe focsaneni

Vineri, 20 Mai 2016, ora 08:00
49 citiri
Liga Nationala de handbal masculin a programat miercuri seara partidele penultimei etape din faza play-out. CSU Danubius Galati a jucat in deplasare cu CSM Focsani 2007. Partida a fost aprig disputata si a avut doua reprize diametral opuse. Cele doua echipe au mers cap la cap in primele 20 de minute dupa care gazdele au apasat pedala de acceleratie si au intrat la vestiare cu un avantaj de patru goluri, scor 15-11. Desi cu soarta pecetluita de multa vreme, galatenii pregatiti de Florin Andronic ...citește toată știrea