Phoenix a fost la doar 15 secunde si o decizie corecta a arbitrilor de o surpriza de proportii

Sursa: Viata Libera Galati
Luni, 29 Februarie 2016, ora 20:18
31 citiri
Echipa feminina de baschet Phoenix a pierdut, scor 75-78 (21-19, 18-20, 17-22, 19-17), partida sustinuta luni, in deplasare, in fata formatiei CSU Olimpia Brasov, primul meci din sferturile de finala ale Ligii Nationale.
Partida a fost una foarte echilibrata, cu numeroase schimbari a echipei aflata la conducere, numai in primele 20 de minute au fost 11 egalitati, fiecare echipa adjucandu-si cate doua sferturi. Phoenix a inceput bine si a castigat primul sfert, iar la pauza s-a intrat la ...