Si umilita de Pojorata, si FARA MANAGER SPORTIV! Cristian Munteanu a RENUNTAT la OTELUL

Sursa: Viata Libera Galati
Sambata, 28 Noiembrie 2015, ora 14:35
106 citiri
Echipa de fotbal Otelul Galati a fost invinsa la un scor umilitor, 4-0 (2-0), in deplasare, de formatia Bucovina Pojorata, echipa care sezonul trecut juca in Liga a III-a si care in clasament era imediat deasupra Otelului, cu doar doua puncte mai mult inaintea acestui joc.

Soarta partidei s-a decis in mare masura la mijlocul primei reprize, cand Bucovina Pojorata a marcat de doua ori intr-un interval de numai trei minute (25 si 27).

Cristian Munteanu, managerul sportiv al Otelului, nu a fost ...