Sporting si Metalosport au pierdut pe linie

Luni, 20 Aprilie 2015, ora 08:00
79 citiri
Vineri si sambata s-au desfasurat jocurile unei noi etape din esalonul trei. Cele doua echipe galatene nu s-au descurcat in fata unor adversari cu pretentii si nu au putut sa cucereasca vreun punct. Sporting a jucat la Liesti unde a primit vizita liderului din seria I, Stiinta Miroslava. Liestenii au dominat prima repriza cand au irosit doua ocazii imense prin: Bahnasu si Craciun, scapati 1-1 cu portarul advers. Oaspetii s-au dovedit pragmatici, au marcat singurul gol imediat dupa pauza, ...citește toată știrea