United a pierdut din nou la Timisoara, dar va juca pentru medaliile de bronz

Joi, 19 Mai 2016, ora 08:00
35 citiri
Partida decisiva Informatica - United, care a avut loc marti seara in sala Constantin Jude din Timisoara, s-a disputat dupa acelasi scenariu ca cea din ziua precedenta si, din pacate pentru noi, galatenii, a avut acelasi deznodamant. United nu a jucat rau si a ratat careva ocazii in prima repriza prin: Cires, Apostol si Lascu. Banatenii au deschis scorul in min.11 prin sarbul Janic si si-au dublat avantajul pana la pauza cu reusita lui Dobre. La cinci minute de la reluare, scorul a devenit 3-0 ...citește toată știrea